Starší žactvo

Oddíl Starší žákyně (11 – 14)

V hodinách Starších žákyň najdou uplatnění děvčata, která si chtějí pouze zacvičit, ale také ta, která chtějí chodit na závody. U dětí tohoto věku je důležité, aby chodily na trénink dobrovolně a s nadšením, do tréninku nechceme nikoho nutit.

Cvičení starších žákyň je zaměřeno na zpevnění těla, základy gymnastiky a všestrannost. Trénujeme akrobacii na odpruženém reuterovém koberci, na kladině, hrazdě, velké i malé trampolíně, přeskakujeme přes koně, či přeskokový stůl.

V této kategorii máme i závodní družstvo v soutěži TEAMGYM – mladá sportovní disciplína, která se skládá z pohybové skladby, akrobacie a přeskoku na malé trampolíně

Kontaktní osoby

Kateřina Machů –  tel.: 737 824 367, katerina.machu@email.cz

Nábor

Září a leden, ale pokud to nestihnete, informujte se, zda nemáme ještě volné místo.

Cvičíme

Pondělí            17:30 – 19:00 hod. (velký sál)
Čtvrtek            17:30 – 19:00 hod. (velký sál)

Závodní družstvo