Oddíl Šachy

Založení šachového oddílu sahá před rok 1945. Jenom za posledních deset let se v jeho řadách vystřídalo na 120 šachistů. Po rozdělení Československa postoupilo A mužstvo do Národní ligy, kde setrvalo dodnes. Zpočátku bylo podporováno jednotou, později přímo odborem sportu ČOS, byl mu přiznán statut vybraného oddílu dospělých. Bez této pomoci by nikdy v této náročné soutěži nestartovalo. Sportovní činnost oddílu během roku probíhá podle plánu, který je v souladu s plánem svazu.

Výbor oddílu

• Ing.Miroslav Sýkora - předseda
  • Karel Novák - hospodář
  • JUDr.Vratislav Kohout, RNDr. Jan Kovář, Milan Markovič, Ing. Richard Wiener - členové

Kontakt:

sekretariát TJ, tel. 271 741 081

předseda oddílu: tel. 721580913, mail: sykoramira@seznam.cz

Zájemci o členství v oddílu

mohou přijít v hrací dny, to je v úterý a ve čtvrtek, od 18,00 do sálku "Dietka", Vršovické nám. 111/2, Praha 10, nejlépe po telefonické domluvě

Nově zakládáme oddíl mládeže!

Podrobnosti sdělí  Alexandr Koukolík, tel. 602 376 518, mail koukolik.a@volny.cz

Ing. Evžen Pospíšil, tel. 775 775 602, mail evzenpospisil@gmail.com

Družstva

• A mužstvo – 2. národní liga