Oddíl Lukostřelba

Oddílové příspěvky

• Všichni 3000 Kč / rok

Tréninky

• pod vedením trenéra ( pro mládež a začínající střelce ) Po, St, Pá 15-18 hod. trenér: Marian Schuss 728 704 116, Karel Lukáš 602 816 786
  • individuální trénink možný kdykoliv dle časových možností

Tréninky probíhají v areálu lukostřelnice TJ SOKOL Praha Vršovice, v zimním období v hale (ve vybraných hodinách v sokolovně na galerii ).

Soutěže

Členové oddílu se pravidelně zúčastňují mistrovských soutěží v kategorii jednotlivců i družstev, oddíl je stálým účastníkem první ligy oddílových družstev dospělých. Jsou mezi námi členové reprezentace českého lukostřeleckého svazu, kteří se pravidelně zúčastňují mezinárodních závodů, ME, MS.

Oddíl se aktivně účastní závodů pořádaných českým lukostřeleckým svazem, sám je pořadatelem Zimního poháru Vršovic v halové lukostřelbě.

Disciplíny

Terčová lukostřelba

• venkovní střelnice podle mezinárodních pravidel
  • sestava FITA na vzdálenosti 90, 70, 50, 30m