Dar HMP na rekonstrukci osvětlení baletního sálu

Po vánocích otevřeme baletní sál s nově zrekonstruovaným osvětlením, které jsme mohli pořídit díky peněžnímu  daru hl. m. Prahy. Rekonstrukce se opravdu vydařila, přijďte si zacvičit a posuďte sami!

Ještě jednou děkujeme hl. m. Praze!!

Cvičení seniorů po vánocích

Cvičení po Vánocích zahajujeme ve středu 7.1.2015 10 - 11 hod.  a ve čtvrtek 8.1.2015 16 - 17 hod. Přijďte, těším se na Vás!

Eva Maršálková

Kondiční cvičení seniorů

Vážení senioři, vážení zájemci o pohybové aktivity,

již sedmým rokem probíhá v naší TJ úspěšné cvičení seniorů. Cvičení jsou přizpůsobena pro starší věkovou skupinu cvičenců, přesto se  příjemně protáhnete, zapracujete na své kondici a ze zkušeností víme, že cvičení postupně zvládne každý, takže se nemusíte ničeho obávat!

Přínosem cvičení je bezesporu i kontakt s vrstevníky, navazování a udržování přátelských kontaktů, které dnes v běžném životě mnoha starším lidem bohužel chybí.

Cvičení vede Mgr. Eva Maršálková, cvičí se v sokolovně TJ Sokol Praha Vršovice, Vršovické náměstí 2/111, Praha 10, vchod ze Sportovní ulice (nad stadionem Bohemians)

Cvičení probíhá každou středu 10 – 11 hod.

Podmínkou je členství v TJ  (v matrice TJ vyplníte přihlášku a zaplatíte 300 Kč členské příspěvky za kalendářní rok), v jednotlivých hodinách se platí 35,- Kč.

Těšíme se na Vás!

Informace na tel. 271741081, p. Eva Maršálková

V případě zájmu jsme schopni otevřít i druhou hodinu každé úterý 16,30 – 17,30 hod.

Valná hromada TJ Sokol Praha Vršovice

Valná hromada TJ Sokol Praha Vršovice se bude konat dne 26.března 2014 od 17,45 hod. v klubovně (dietce).

Prezence delegátů a hostů od 17,15 hod.

Konec jednání VH je předpokládáno ve 20,00 hod.

Výbor jednoty žádá všechny delegáty oddílů, členy výboru a KK, aby se při prezenci  prokázali  platným průkazem ČOS s vylepenými známkami pro rok 2014.

Za výbor TJ Ing. Jan Pilous, starosta TJ

<< Předchozí|     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13     |Následující >>