VOLEJBAL NÁBOR

Volejbalový oddíl TJ Sokol Praha Vršovice

www.volejbal-vrsovice.estranky.cz

NABÍRÁ KLUKY A HOLKY OD 1. DO 5. TŘÍDY

do družstev chlapců a dívek a do volejbalové přípravky

Tréninky probíhají v květnu a červnu každé úterý od 16:30 do 18:00 na kurtu u sokolovny ve Vršovicích (vstup z ul. Sportovní 3) pod vedením zkušených trenérů.

Od září budou tréninky v tělocvičně 2 x týdně (přípravka 1x týdně)

Přijďte se podívat mezi nás!

Více informací na emailu: danasker@seznam.cznebo tel.: 728 216 175 (Dana Škeříková)

Volejbal pro kluky

VOLEJBAL – KLUCI

Volejbalový oddíl TJ Sokol Praha Vršovice od září 2017 otevírá družstvo pro chlapce ve věku cca 10 – 12 let
(začátečníky i pokročilejší hráče)

Tréninky budou probíhat 2 x týdně v tělocvičnách v oblasti Vršovic.

Počítáme s účastí na turnajích a postupně i v oficiálních soutěžích Českého volejbalového svazu.

Zájemci se mohou hlásit na email volejbal.vrsovice@gmail.com, nebo na tel. č. 728 216 175 (Dana Škeříková), nebo rovnou navštívit již probíhající tréninky přípravky, které se konají každé úterý od 16:30 – 18 hod. na kurtu u vršovické sokolovny (vstup z ul. Sportovní)

www.volejbal-vrsovice.estranky.cz

Valná hromada

TĚLOCVIČNÁ  JEDNOTA  SOKOL  PRAHA  VRŠOVICE

Vršovické nám. 2/111, 101 00  Praha 10. tel. 271741081

Výbor tělocvičné jednoty Sokol Praha Vršovice svolává

VALNOU HROMADU  TJ

která se bude konat

ve středu 29. března 2017 17,45 hod.

Místo konání: zasedací místnost TJ

Program valné hromady:

1.      Zahájení

2.      Schválení programu a jednacího řádu VH

3.      Volba mandátové a návrhové komise, zapisovatele a ověřovatele

4.      Ocenění sportovců a jubilantů

5.      Zprávy činovníků

6.      Zpráva kontrolní komise

7.      Zpráva mandátové komise

8.      Rozprava k předneseným zprávám

9.      Projednání a rozhodnutí o Projektu rozdělení TJ Sokol Praha Vršovice formou odštěpení se vznikem nového subjektu – TJ Sokol Dolní Mísečky ke dni 1. 1. 2018.

10.   Schválení úpravy OŘ TJ

11.  Členské příspěvky TJ

12.  Usnesení VH TJ

13.   Závěr

Bod 9. bude projednáván za účasti notáře. V souladu s platnou právní úpravou Občanského zákoníku byl výborem TJ Sokol Praha Vršovice doporučen:

Projekt rozdělení TJ Sokol Vršovice formou odštěpení se vznikem nového spolku

TJ Sokol Dolní Mísečky a

Zpráva výboru TJ Sokol Praha Vršovice vysvětlující hospodářské a právní  důvody a důsledky odštěpení

Členové TJ Sokol Praha Vršovice mají možnost nahlédnout do obou dokumentů v sídle TJ Sokol Praha Vršovice od 27. února 2017 každý pracovní den od 10.00 hodin do 15.00 hodin na sekretariátu TJ.

Prezence delegátů a hostů od 17,15 hod., konec jednání VH je předpokládáno ve 20,00 hod.

Výbor připomíná, že všichni delegáti oddílů, členi výboru a KK, jsou povinni

se při prezenci  prokázat platným průkazem ČOS s vylepenými známkami pro rok 2017.

V Praze dne  14.3.2017

Jménem výboru TJ         Dr. Ing. Rudolf Doucha v.r.

starosta

Oznámení výboru Tělocvičné jednoty Sokol Praha Vršovice

Výbor TJ Sokol Praha Vršovice svolává na den 29. března 2017 valnou hromadu, která zhodnotí naši sportovní a hospodářskou činnost za rok 2016.

Na valné hromadě bude mimo jiné projednáván „projekt“ odštěpení LO od TJ s tím, že vznikne nová Tělocvičná jednota Sokol Dolní Mísečky. V souladu s platnou právní úpravou Občanského zákoníku byl vypracován:

▪ Projekt rozdělení TJ Sokol Vršovice formou odštěpení se vznikem nového spolku

TJ Sokol Dolní Mísečky, a

▪ Zpráva výboru TJ Sokol Praha Vršovice vysvětlující hospodářské a právní důvody a

důsledky odštěpení

Věřitelé TJ Sokol Praha Vršovice, jejichž právní zájmy odštěpením jsou dotčeny, mají právo na informace o odštěpovaném jmění.

Výbor TJ Sokol Praha Vršovice

<< Předchozí|     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12     |Následující >>