Nabízíme k pronájmu učebnu

pro zájemce z řad veřejnosti, pro firmy, státní instituce...
TJ Sokol Praha Vršovice nabízí k pronájmu učebnu o kapacitě 80 míst, v areálu TJ, Vršovické náměstí 2/111, v Praze 10.
Učebna je vhodná k pořádání jak krátkodobých, tak i dlouhodobých akcí, školení, kursů, seminářů, společenských podniků a podobně.
Součástí pronájmu je vybavení nábytkem, sociální zařízení a relaxační hala s možností zahrát si stolní tenis.
Zájemci mohou využít i přilehlá sportoviště - tenisové kurty, lukostřelnici, posilovnu, sály na míčové hry či kuželnu. Občerstvení či obědy může poskytnout výborná restaurace v areálu sokolovny.

Cena za 1 hod. pronájmu činí 250,- Kč, při dlouhodobějším využití 200,- Kč. Ceny jsou včetně DPH.

Využijte naší nabídky, staňte se našimi partnery. Těšíme se na Váš zájem.

Mgr. Jiří Janů, tajemník TJ

Praha, 1.10.2008

Pronájem kurtů

Přijďte si zahrát tenis, volejbal, nohejbal, přijďte se hýbat!
Všem, kteří se chtějí zdokonalit v tenisovém, volejbalovém či nohejbalovém umění, TJ Sokol Praha Vršovice nabízí možnost využití vlastních kurtů. Možná i individuální výuka. Termín po dohodě na sekretariátu TJ (vchod z ulice Sportovní, Praha 10)nebo přímo s kustodem kurtů ing. Pilátem. Využijte letní nabídky a příznivého počasí i cen. Rádi Vás přivítáme.
5.4.2008

<< Předchozí|     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13