Víceúčelové hřiště s umělým povrchem

TJ Sokol Praha Vršovice za přispění Magistrátu hlavního města Prahy v rámci Celoměstských programů podpory sportu a tělovýchovy, zrekonstruovala v areálu TJ Heroldovy sady v Praze 10 původní asfaltové hřiště házené.
Na původní podklad byl po nezbytném vydrenážování a zarovnání položen kvalitní povrch z materiálu Konipur, který odpovídá současným trendům a požadavkům.
Zmodernizovaný areál se tak stal místem, kde lze odehrát mistrovská utkání v řadě míčových i jiných sportovních her. Oddílu házené se tak splnil dlouhodobý sen o kvalitním a konkurenceschopném sportovním zázemí.

TJ Sokol nabízí veřejnosti, zejména školám či jiným zařízením toto hřiště k pronájmu, zejména v dopoledních hodinách. Při smlouvě na delší dobu jsou zajištěny zajímavé finanční bonusy. Informace na tel. č. 271 741 081.

J. Janů

Pronájem nebytové místnost

TJ Sokol nabízí k pronájmu jednu nebytovou místnost o ploše 23 qm s příslušenstvím,vhodnou jako kancelář, ateliér, sklad.
Místnost je v budově sokolovny, Vršovické náměstí 2/111, Praha 10.
Nabízíme výhodné nájemní podmínky, výtah, úklid společných prostor.
Příjemná a klidná lokalita nedaleko centra Prahy, dobré dopravní a přístupové možnosti. K dispozici samostatné parkování za poplatek.
Zájemci se mohou obrátit na sekretariát TJ, Ing. Psohlavcová, 271 741 081.

Jiří Janů

Aktuální nabídka - pronájem KUŽELNÍKU

Vážení sportovní přátelé.
V letošní sezóně připravuje TJ Sokol Vršovice pro sportovní veřejnost řadu zajímavostí. Jednou z prvních je novinka - možnost pronájmu klasického KUŽELNÍKU !! (pozor, ne bowling)
Chcete-li si vychutnat atmosféru tohoto sportu, zažít pohodu známou již jen z televize a k tomu se trochu se unavit, pak neváhejte. U nás najdete sice skromnou dvoudráhovou kuželnu, ale o to srdečnější prostředí a atmosféru.
Mechanika je plně automatická, dráhy kvalitní, občerstvení patřící "k tomu" v místě a to vše za velmi sympatické ceny. K nabídce patří i odborná konzultace s přítomným trenérem.
Cena za hodinu pronájmu jedné dráhy je 150,- Kč.
Sportoviště bude v provozu dle dohody, termíny je možno dojednat na sekretariátu TJ, tč. 271 741 081, paní Maršálková, nebo osobně tamtéž, TJ Sokol Praha Vršovice, Sportovní 1, Praha 10.
Těšíme se na Váš zájem. Věřte, že budete příjemně překvapeni...

Jiří Janů, tajemník TJ
Praha, 1.10.2008

Ceny pronájmů tělocvičen a sportovišť pro veřejnost

TJ Sokol Praha Vršovice
Vršovické nám. 2/111, Praha 1O
Přehled sportovišť a místností k pronájmu veřejnosti

Velký sál - rozměry: 23 x 27 m, zrenovovaná parketová podlaha. Sál je vhodný pro sportovní hry (volejbal, nohejbal, florbal, basketbal, fotbálek, házená - hřiště rozměrově neodpovídá, badminton. Dále pro gymnastiku, aerobic, bojová umění, šerm. Je vybaven základním sportovním nářadím a náčiním.

Malý sál - rozměry: 9 x 16 m, nová parketová podlaha. Sál je vhodný pro míčové hry - basketbal (hřiště neodpovídá rozměry), florbal, fotbálek, badminton. Dále pro gymnastiku, aerobic, bojová umění, šerm. Je vybaven základním nářadím.

Baletní sál - rozměry: 13 x 20 m, po komplexní rekonstrukci, odpružená parketová podlaha s dvojitým roštem. Sál je vhodný pro všeobecnou baletní přípravu a průpravu, různé formy aerobiku, bojová umění. V sále jsou k dispozici zrcadla, klavír, žíněnky a molitanové stavebnice pro cvičení nejmenších dětí

Judosál - rozměry:19 x 19 m, tatami. Specializovaný sál pro judo a další úpolové sporty, bojová umění, jógu atd. Je vybaven potřebným tělocvičným nářadím

Sportovní gymnastika sál - rozměry:19 x 19 m. Specializovaný sál pro sportovní gymnastiku vybaven nářadím pro cvičení mužů a žen.
Posilovna - rozměry: 10 x 14 m, 9 x 4 m, standardní posilovací stroje a další nezbytná výbava

Dietka – velká učebna – vhodná pro školení, semináře,schůze, ale i společenský tanec, stolní hry apod. Kapacita 75 osob

Ceník
Velký sál 650,- Kč/hod.
Malý sál 300,- Kč/hod
Baletní sál 350,- Kč/hod.
Sál SG 400,- Kč/hod.
Judo sál 350,- Kč/hod.
Posilovna 50,- Kč/hod
250,- Kč měsíční perm.
Vestibul 70,- Kč/hod.
Zasedačka 100,- Kč/hod.
Jednatelna-sál 50,- Kč/hod.
Dietka-učebna 250,- Kč/hod.
Tenisové kurty 150,- Kč/hod.
Volejbalový kurt150,- Kč/hod.
Házená hřiště 350,- Kč/hod (nový umělohmotný povrch Konipur)

V dopoledních hodinách při dlouhodobých pronájmech poskytujeme slevu až 15 %!
Pro školy a školská zařízení činí sleva až 30 %!

Přijďte mezi nás. Budete spokojeni.

<< Předchozí|     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13     |Následující >>