"Senioři v pohybu" aneb druhá fáze cvičení pro aktivní veřejnost

Vážení senioři, vážení zájemci o pohybové aktivity,
pozor, nabízí se dobrá příležitost pro Vás:
v sokolovně TJ Sokol Praha Vršovice, Vršovické náměstí 2/111, Praha 10, probíhá každé úterý v podvečer mimořádné CVIČENÍ PRO SENIORY.
Chcete-li se protáhnout, zapracovat na své kondici a přitom se příjemně pobavit ve společnosti svých vrstevníků, PŘIJĎTE K NÁM!
Cvičíme každé úterý od 16,30 – 17,30 hod. v malém sále.
Cvičení jsou vybírána tak, aby odpovídala pokročilejším věkovým skupinám a možnostem, postupně je zvládne úplně každý.
Hodiny vede Mgr. Eva Maršálková, jedna lekce Vás přijde na pouhých 35,- Kč
Těšíme se na Vás a na Váš zájem.

Podobná cvičení probíhají i ve středu dopoledne, v čase 11.00 - 12.15 hod. Zde však platí, že si musíte předplatit permanentku u Centra sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, Sámově ulici č. 7. Tato nabídka je určena pro obyvatale Prahy 10.

Informace obdržíte u nás na telefonu 271 741 081, paní Eva Maršálková.

Praha, 7.10.2009
Eva Maršálková

Webová prezentace oddílu sportovní gymnastiky

Oddíl sportovní gymnastiky, jako další z řady oddílů TJ, se může pochlubit vlastní webovou prezentací. Za tvorbou stránek stojí výborná bývalá gymnastka, dnes členka oddílu sg a webová designérka, paní Táňa Boltnarová.

Vše podstatné o oddíle sportovní gymnastiky se dozvíte rozkliknutím adresy:www.gymnastikavrsovice.cz

Víceúčelové hřiště s umělým povrchem

TJ Sokol Praha Vršovice za přispění Magistrátu hlavního města Prahy v rámci Celoměstských programů podpory sportu a tělovýchovy, zrekonstruovala v areálu TJ Heroldovy sady v Praze 10 původní asfaltové hřiště házené.
Na původní podklad byl po nezbytném vydrenážování a zarovnání položen kvalitní povrch z materiálu Konipur, který odpovídá současným trendům a požadavkům.
Zmodernizovaný areál se tak stal místem, kde lze odehrát mistrovská utkání v řadě míčových i jiných sportovních her. Oddílu házené se tak splnil dlouhodobý sen o kvalitním a konkurenceschopném sportovním zázemí.

TJ Sokol nabízí veřejnosti, zejména školám či jiným zařízením toto hřiště k pronájmu, zejména v dopoledních hodinách. Při smlouvě na delší dobu jsou zajištěny zajímavé finanční bonusy. Informace na tel. č. 271 741 081.

J. Janů

Pronájem nebytové místnost

TJ Sokol nabízí k pronájmu jednu nebytovou místnost o ploše 23 qm s příslušenstvím,vhodnou jako kancelář, ateliér, sklad.
Místnost je v budově sokolovny, Vršovické náměstí 2/111, Praha 10.
Nabízíme výhodné nájemní podmínky, výtah, úklid společných prostor.
Příjemná a klidná lokalita nedaleko centra Prahy, dobré dopravní a přístupové možnosti. K dispozici samostatné parkování za poplatek.
Zájemci se mohou obrátit na sekretariát TJ, Ing. Psohlavcová, 271 741 081.

Jiří Janů

<< Předchozí|     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12     |Následující >>