Pronájem rekonstruovaného kurtu pro míčové hry

TJ Sokol Praha Vršovice nabízí zájemcům z řad sportovní veřejnosti pronájem nově zrekonstruovaného venkovního antukového kurtu, který je určem pro míčové sporty.
Poloha tohoto sportoviště nedaleko centra Prahy nabízí řadu možností (Vršovické náměstí, Praha 10, cca 10 min. tram z náměstí Míru).
Sociální zázemí a šatny jsou v přilehlé budově sokolovny, parkování bez omezení v ulici Sportovní.
Základní cena činí 180,- Kč/hodinu, dlouhodobé pronájmy obdrží zajímavé bonusy.
Sportujem rádi, přijďte mezi nás.

Jiří Janů, tajemník TJ

20.8.2008

"Senioři v pohybu" aneb druhá fáze cvičení pro aktivní veřejnost

Vážení senioři, vážení zájemci o pohybové aktivity,
pozor, nabízí se dobrá příležitost pro Vás:
v sokolovně TJ Sokol Praha Vršovice, Vršovické náměstí 2/111, Praha 10, probíhá každé úterý v podvečer mimořádné CVIČENÍ PRO SENIORY.
Chcete-li se protáhnout, zapracovat na své kondici a přitom se příjemně pobavit ve společnosti svých vrstevníků, PŘIJĎTE K NÁM!
Cvičíme každé úterý od 16,30 – 17,30 hod. v malém sále.
Cvičení jsou vybírána tak, aby odpovídala pokročilejším věkovým skupinám a možnostem, postupně je zvládne úplně každý.
Hodiny vede Mgr. Eva Maršálková, jedna lekce Vás přijde na pouhých 35,- Kč
Těšíme se na Vás a na Váš zájem.

Podobná cvičení probíhají i ve středu dopoledne, v čase 11.00 - 12.15 hod. Zde však platí, že si musíte předplatit permanentku u Centra sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, Sámově ulici č. 7. Tato nabídka je určena pro obyvatale Prahy 10.

Informace obdržíte u nás na telefonu 271 741 081, paní Eva Maršálková.

Praha, 7.10.2009
Eva Maršálková

Webová prezentace oddílu sportovní gymnastiky

Oddíl sportovní gymnastiky, jako další z řady oddílů TJ, se může pochlubit vlastní webovou prezentací. Za tvorbou stránek stojí výborná bývalá gymnastka, dnes členka oddílu sg a webová designérka, paní Táňa Boltnarová.

Vše podstatné o oddíle sportovní gymnastiky se dozvíte rozkliknutím adresy:www.gymnastikavrsovice.cz

Víceúčelové hřiště s umělým povrchem

TJ Sokol Praha Vršovice za přispění Magistrátu hlavního města Prahy v rámci Celoměstských programů podpory sportu a tělovýchovy, zrekonstruovala v areálu TJ Heroldovy sady v Praze 10 původní asfaltové hřiště házené.
Na původní podklad byl po nezbytném vydrenážování a zarovnání položen kvalitní povrch z materiálu Konipur, který odpovídá současným trendům a požadavkům.
Zmodernizovaný areál se tak stal místem, kde lze odehrát mistrovská utkání v řadě míčových i jiných sportovních her. Oddílu házené se tak splnil dlouhodobý sen o kvalitním a konkurenceschopném sportovním zázemí.

TJ Sokol nabízí veřejnosti, zejména školám či jiným zařízením toto hřiště k pronájmu, zejména v dopoledních hodinách. Při smlouvě na delší dobu jsou zajištěny zajímavé finanční bonusy. Informace na tel. č. 271 741 081.

J. Janů

<< Předchozí|     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13     |Následující >>